Projekt :             2019 r.  Realizacja :      2019 r.  Lokalizacja :    Zawiercie  

Projekt :             2019 r.  Realizacja :      2020 r.  Lokalizacja :    Kraków  

TIMELESS CLASSIC

Projekt :             2019 r. Współpraca:  arch. Eliza Królik  Realizacja :      2019 r.  Lokalizacja :    Wieliczka

Ponadczasowe, nowoczesne, przytulne - takie są wnętrza domu zaprojektowane dla pary inwestorów. Współczesny design mebli i opraw oświetleniowych w połączeniu ze stylizowanymi detalami takimi jak sprzęt agd, płyciny na frontach,czy uchwyty meblowe tworzą eklektyczną i zawsze modną przestrzeń.

Współpraca z niezwodnym wykonawcą oraz  otwartość inwestorów pozwoliły zrealizować wszystkie założenia projektu. Bardzo doceniam takie zaufanie! :))

 

SOPHISTICATED  PLYWOOD

Przestronny apartament został zaprojektowany w duchu minimalizmu. Głównym założeniem było stworzenie łatwej do utrzymania w czystości strefy dziennej, dlatego nie zobaczy się tutaj otwartych półek i  zbędnych dekoracji. Względy praktycznie decydowały również o wyborze materiałów wykończeniowych. Zamiast klasycznych płytek ceramicznych i paneli, zastosowano bezszfowe rozwiązania- mikrocement na podłogach i wielkoformatowe spieki  na ścianie nad blatem i sam blat. Ciekawostką w zakresie materiałów wykończeniowych jest sklejka iglasta, która gra główne skrzypce we wnętrzu. Z pozoru techniczny, budowlany materiał wprowadza dekoracyjny pattern i ociepla powściągliwe stylistyczną przestrzeń. Projektowana strefa została dodatkowo ocieplona ciepłymi odcieniami bieli i szarości. Minimalizm często kojarzy się z pustką i chłodem ale nie musi oznaczać pustki i chłodu we wnetrzu.

 

COZY NEUTRALITY

Drewno, kamień, wapienne farby, len, wysokogatunkowa skóra ekologiczna...  a to wszystko w delikatnych, neutralnych kolorach - zestaw perfekcyjny i zawsze aktualny. Takie wnętrza nigdy nie wyjdą z mody :)

 

Co to był za wspaniały proces projektowy! Największym wyzwaniem była modyfikacja układu funkcjonalnego dewelopera. Na niespełna 90m2 inwestorzy chcieli wydzielić 4 niezależne sypialnie + wygodną strefę dzienną dla 5osobowej rodziny. Finalnie udało się znaleźć rozwiązanie zachowując przy tym niezalezną toaletę,  łazienkę oraz wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Śmiało można powiedzieć że każdy m2 powierzchni użytkowej został wykorzystany w 100%. Żeby uzyskać taki efekt w projektowanej przestrzeni właściwie wszystkie nieprzesuwne meble musiały zostć wykonane na wymiar.

Wnętrza zostały zaprojektowane w stylu modern farmhouse uzupełnionym o elementy boho. W efekcie uzyskaliśmy przytulną przestrzeń kojarzącą się z wakacjami w ciepłych krajach :)

 

Projekt :             2023 r.  Realizacja :      w toku  Lokalizacja :    Kraków  

SEAGRASS  TOUCH

RIGHT ANGLES

Projekt :             2023 r.  Realizacja :      w toku  Lokalizacja :    Kraków  

Inwestorom zależało aby wnętrza zostało zaprojektowane w stylu nowoczesnym, z nutką Japandi, dlatego dominują tu materiały naturalne, kolory ziemi i linerane formy. Całość tworzy harmonijną, uporządkowaną przestrzeń, która pozwala mieszkańcom nie tylko odpocząć i odnaleźć spokój ale również skupić się przy okazjonalnej pracy z domu.

 

nn@nncreativedesignstudio.com

+48 796 452 634